HISTORIA

Passion, që nga themelimi më 24 shkurt 2003, ka qëndruar pranë klientëve me shërbimet e veta cilësore, të shpejta dhe të dizajnuara në mënyrë specifike për çdo klient. Këto shërbime përfshijnë trajtim të gjithanshëm për bukurinë e klientëve, duke u fokusuar më shumë në fushën e floktarisë.

Suksesi i Passion i atribuohet pasionit të pafund që u kushtohet klientëve.

Stafi, atmosfera dhe investimi i konsiderueshëm në studio, shërbimet dhe çmimet kanë në qendër të vëmendjes klientin dhe dukjen sa më efektive dhe origjinale të tij.

Passion fillimisht operoi si një studio e vogël e bukurisë. Stafi professional, numri i madh i klientëve, kërkesat e shumta të tyre dhe mbështetja nga partnerët bëri, që numri i studiove të rritet në mënyrë progresive.

Për Passion historia vazhdon me çdo klient, që kënaqet me shërbimet e studiove tona.

Dhe, çdo klient i yni, është pjesë e historisë dhe suksesit tonë!

Studio

Filozofia e zgjerimit të shërbimeve të Passion mbështetet pikërisht tek të qenit sa më pranë klientëve dhe sa më kreativë në plotësimin e nevojave të tyre të bukurisë. Duke u bazuar në këtë filozofi, Passion planifikon edhe risi të tjera në zgjerimin e numrit të studiove të bukurisë.

Në trend

Gjatë kësaj periudhe, Passion organizoi disa prezantime dhe revy mode. Njëkohësisht, u bë partnere e denjë e shumë kompanive dhe personaliteteve nga fusha e modës dhe e bukurisë nëpërmjet një numri të madh seminaresh ndërkombëtare dhe vendore.

Katalogu i parë shqiptar

Në vitin 2004 Passion publikoi katalogun e parë shqiptar të frizurave me mbi 80 stile të reja të flokëve. Ky katalog pati efekt të fuqishëm në Kosovë dhe më gjerë, duke u konsideruar si fillim i një kulture të re në qasjen ndaj kujdesit për flokët dhe shënoi një hap cilësor në lidhjen midis modës dhe floktarisë në Kosovë dhe më gjerë.

…bëhu edhe ti pjesë e familjes sonë!

Jam një kliente e juaj, jeni më të mirët, love you...

ERIONA M. KAM

Passion realizon flamurin kuqezi në flokë...

FLORENTINA SYLA

Është (1) me plot kuptimin e fjalës, ju deshiroj jetë të gjatë dhe suksese...

ARBNOR VALENTINA BAJRAKTARI

REZERVO

Ne investojmë në kapacitetet menaxhuese ONLINE, duke i krijuar platformat më të mira ekskluzivisht për nevojat e klientëve të studiove tona, duke siguruar një menaxhim tejet efikas dhe domethënës për klientin dhe stafin e Passion.

   

https://www.bepassion.com/
Tetor 2022
Hën Mar Mër Enj Pre Shtu Die
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456