Partnerët

Rrjeti i Studiove të Bukurisë Passion funksionon si sistem i hapur lidhur me bashkëpunime të ndryshme në fushën e modës dhe të bukurisë.

Gjatë historikut të vet, Passion ka realizuar projekte të suksesshme dhe ka marrë pjesë në evenimente kulturore, të cilat kanë lënë shenjë në hapësirën publike në Kosovë dhe më gjerë.

Bashkëpuntorët:
– Kohavision (KTV)
– Radio Televizioni i Kosovës (RTK)
– RTV 21
– Klan Kosova
– Lajmi.net
– Koha Ditore
– Zëri
– IBD, U.S.A
– Nook, Itali
– Jaguar, Gjermani
– Dikson, Itali

Disa nga projektet e rëndësishme të realizuara janë:
– SPITALIKS (KTV)
– Kafeneja Jonë (KTV)
– Musical (RTV21)
– Ora 7 (Klan Kosova)
– Ora e pasditës (Klan Kosova)

…bëhu edhe ti pjesë e familjes sonë!

Jam një kliente e juaj, jeni më të mirët, love you...

ERIONA M. KAM

Passion realizon flamurin kuqezi në flokë...

FLORENTINA SYLA

Është (1) me plot kuptimin e fjalës, ju deshiroj jetë të gjatë dhe suksese...

ARBNOR VALENTINA BAJRAKTARI

REZERVO

Ne investojmë në kapacitetet menaxhuese ONLINE, duke i krijuar platformat më të mira ekskluzivisht për nevojat e klientëve të studiove tona, duke siguruar një menaxhim tejet efikas dhe domethënës për klientin dhe stafin e Passion.

   

https://www.bepassion.com/
Tetor 2022
Hën Mar Mër Enj Pre Shtu Die
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456