Dizajne dimërore të thonjve
news

Dizajne dimërore të thonjve

Këto dizajne janë argëtuese, kreative dhe perfekte për muajt e motit të ftohtë.

Nëse jeni duke kërkuar një mënyrë për t'u bërë kreativ me pamjen tuaj këtë dimër, arti i thonjve është një mënyrë e thjeshtë për të shprehur veten. Asgjë nuk krahasohet me një pamje të bukur thonjsh. Dhe nëse jeni të fiksuar për thonjtë si ne, do të bini në dashuri me tendencat më të fundit të thonjve.

Thonjtë e Artit Pop

Ngjyrat e ëmbëlsirave janë një mënyrë e sigurt për të tërhequr vëmendjen e kujtdo dhe për t'ju mbajtur në një humor të ndritshëm, pavarësisht sa të zymta janë ditët e dimrit, prandaj thonjtë e artit pop janë kaq tërheqës në këtë periudhë të vitit.

Thonjtë grafikë bardh e zi

Ky kombinim klasik është frymëzimi i përsosur për këdo që nuk preferon ngjyrat e ndezura. 

Thonjtë mat

Duke i dhënë manikyrit tuaj një pamje mat jo vetëm që ju jep thonjve një pamje elegante dhe të sofistikuar, por ndihmon për t'i dhënë manikyrit tuaj një fuqi të qëndrueshme. 

Thonjtë me fjolla të borës

A ka mënyrë më të mirë për të nderuar motin e dimrit sesa me një manikyr me flakë dëbore. Shtoni disa fjolla të bardha verbuese në një bazë të thellë me ngjyrë të errët ose përzieni dhe jepini borës tuaj një nuancë unike. 

 

Burimi: L'Oréal

Postimi i vjetër
5 këshilla për të ndihmuar në trajtimin e kruarjes së kokës
Postimi i ri
Si të kujdeseni për flokët e yndyrshëm