…bëhu edhe ti pjesë e familjes sonë!

“Passion, që nga themelimi më 24 shkurt 2003, ka qëndruar pranë klientëve me shërbimet e veta cilësore, të shpejta dhe të dizajnuara në mënyrë specifike për çdo klient. Këto shërbime përfshijnë trajtim të gjithanshëm për bukurinë e klientëve, duke u fokusuar më shumë në fushën e floktarisë dhe grimit.”

Shërbimet

Prerje

Qellimi ynë është që të dizajnojmë çdo prerje të flokëve për nevojat e çdo klienti.

5€

Fenirim

Kujdesemi për klientët tanë, që fenirimi të bëhet në mënyren më të mirë.

3€

Frizurë

Ne i kushtojmë vëmendje çdo detaji për një frizurë përfekte.

nga 15€

Grim

Grimeret tona profesionale do të kujdesen që të bëjnë më të mirën për ju.

nga 15€

Ngjyrosje

Ngjyrosje, ombre, balayage apo shatir, gjithmonë të parët me më të rejat.

10€ – 200€

Thonj

Mbjellje natyrale apo french, ombre apo chrome, vazhdimisht sjellim risi.

5€ – 20€

Dhurata & Kartela

Prerje & Fenirim

Dhuro të dashurës
një prerje dhe fenirim…

MË SHUMË

Gift Cards

Parapaguj në vlerë prej 69.99€
dhe përfito kartel në vlerë prej
100€, ku mund ta shfrytëzosh
në të gjitha studiot Passion…

MË SHUMË

Rezervo Online

https://www.bepassion.com/
Dhjetor 2022
Hën Mar Mër Enj Pre Shtu Die
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Brendet

Müster & Dikson është prodhues dinamik nga Italia i cili ka qenë për më shumë se…

Me ndikim të madh, inovativ dhe përparimtarë…

Në vitin 1971, Arnold dhe Sydell Miller e themeluan atë që tani është një prej…

IBD

Për më shumë se 4 dekada, IBD, është lider në industrinë për kujdesin e thonjëve,…

M.A.C është autoriteti kryesorë profesional për kozmetikë, falë mjeshtrisë në kozmetikë…

Historia jonë nuk është ndonjë histori e thjeshtë, por ajo që vazhdoj duke u rritur…

Beyoutiful është magazina e parë shqiptare e cila i dedikohet tërësisht promovimit të temave rreth flokëve, grimit, thonjve, trupit, modës dhe shumë temave të tjera edukative.